Markizy VELUX

Markizy VELUX montowane są na zewnątrz okna - blokują promienie słoneczne przed dotarciem do szyby, dzięki czemu chronią okno przed nagrzewaniem. Kiedy są w pełni zaciągnięte blokują nawet 90% ciepła, nie zasłaniając widoku na zewnątrz. Są szczególnie polecane do pomieszczeń z południową ekspozycją okna. Sprawiają, że na Twoim poddaszu zapanuje przyjemny chłód nawet w letnie upalne dni. Kiedy nie są używane, np. zimą, można je całkowicie schować pozwalając słońcu dotrzeć do szyby, umożliwiając pasywne ogrzewanie. Dostępne są w 3 systemach obsługi: manualnym, elektrycznym lub elektrycznym zasilanym energią solarną. Markiza solarna nie wymaga żadnego okablowania, w związku z czym jest gotowa do użycia natychmiast po zainstalowaniu.

 • Blokuje do 90% promieni słonecznych
  Efektwna ochrona przed ciepłem.
 • Najwyższa jakość
  Materiał z którego jest wykonana zapewnia wiele lat niezawodnego użytkowania.
 • Łatwa instalacja
  bez potrzeby wychodzenia na dach.
 • 3 kolory
  Dostępna w 3 opcjach kolorystycznych.
 • Transparenta siatczka
  Nie zasłania widoku na zewnątrz.

Sposób obsługi i kolory

 • Manualna, obsługiwana za pomocą sznura

  Markizy MAD i MAG dostarczane jest w komplecie ze sznurem, za pomocą którego możliwa jest jej obsługa bez potrzeby otwierania okna.

  Wybierz i kup

 • Manualna z haczykami

  By uzyć markizy należy otworzyć okno, obrócić je o 180 st i zaczepić markizę o haczyki zamontowane na dolnym oblachowaniu okna. Markiza nie ogranicza funkcji otwierania i zamykania okna.

  Wybierz i kup

 • Elektryczna

  Markiza elektryczna polecana jest szczególnie do okien elektrycznych VELUX INTEGRA®. Markiza obsługiwana jest za pomocą pilota. To idealne rozwiazanie, do okien zainstalowanych poza zasięgiem ręki lub gdy cenisz sobie komfort użytkowania. Jeżeli nie posiadasz okien INTEGRA® musisz wraz z markizą zakupić sterownik KUX 100

  Wybierz i kup

  .
 • Solarna

  Markiza solarna sprawdza sie zarówno w przypadku okien obsługiwanych ręcznie i okien elektrycznych INTEGRA®. W pełni naładowany akumulator markizy solarnej wystarcza na 600 cykli otwierania nawet w pochmurne dni. Montaż nie wymaga okablowania dlatego jest niezwykle łatwy i szybki. W razie potrzeby istnieje możliwość obsługi manualnej.

  Wybierz i kup