Markizy do okien do płaskiego dachu VELUX (MSG)

Skuteczna ochrona cieplna Twojego okna do płaskiego dachu z markizami MSG. Pozwalają one kontrolować ilość ciepła i światła, jaka przedostaje się do pomieszczenia. Aż o 76% redukują ilość energii słonecznej docierającej do wnętrza.

Markiza obłsugiwana jest za pomocą trójfunkcyjnego pilota dostarczanego w komplecie i sterowana energią słoneczną w systemie io-homecontrol®, dzięki czemu montaż jej nie wymaga okablowania.

Kiedy markiza jest nieużywana, wtedy pozostaje zwinięta w kasecie i tym samym jest niewidoczna. W pełni rozwinięta markiza zapobiega przedostawaniu się promieni słonecznych i redukuje ciepło, nie zasłaniając jednocześnie widoku na zewnątrz, dzięki przezroczystej tkaninie z jakiej jest produkowana.

 • Skuteczna ochrona przed ciepłem
  Oszczędność energii i poprawa klimatu we wnętrzu
 • obsługa za pomocą pilota zdalnego otwierania
  Prosta obługa, za pomocą jednego przycisku.
 • Nie ogranicza widoku za okniem
  Wyprodukowane z przezroczystej tkaniny, w kolorze białym.

Sposób obsługi i kolory

 • Solar powered

  Solar powered awning blinds are perfect for manual and electrical INTEGRA® flat roof windows. The blind comes with a remote control operated by a standard battery that is recharged by solar power which is good for up to 600 operations even if there is no sun for recharging. The awning blind is easy to install as no wiring is needed. Manual operation is also possible.

Wybierz markizy Velux