Kolorowa kolekcja Scholten & Baijings

Projektanci z Amsterdamu, Scholten & Baijings, zyskali międzynarodowe uznanie za znakomite wyczucie koloru, estetykę i bogato zdobione szczegóły. Kolekcja obejmuje 6 wyjątkowych wzorów zainspirowanych grą światła od wczesnego ranka aż do zachodu słońca.

Baw się światłem! Graj kolorami! Eksperymentuj!

Rolety rzymskie VELUX sprawią, że zapanujesz nad światłem w swoim domu. Wszystkie tkaniny są cięte indywidualnie i możesz je dowolnie układać, wpuszczając do pomieszczenia dużo światła lub całkowicie je zaciemnić.

Z nową kolekcją Scholten & Baijings dekorowanie wnętrz jest jeszcze przyjemniejsze. Możesz dowolnie ukladać materiał i za każdym razem odsłaniać inny wzór.

Wiemy, że wybór moży być trudny, dlatego rolety rzymskie VELUX można łatwo wymienić na nowe a jeszcze łatwiej cieszyć się nimi każdego dnia!

 • Projekt światowej klasy!
  Zaprojektowane przez uznanych projektantów Scholten & Bajings
 • 6 wyjątkowych wzorów
  Zainspirowane grą światła - od wczesnego poranka do zachodu słońca
 • Niepowtarzalne tkaniny
  Wszystkie tkaniny są cietę indywidualnie, ukazując swoją faktruę w zależności od tego, jak zostały utkane
 • Kontrola światła
  Wybierz rolety przepuszczające światło lub zaciemniające
 • Łatwe czyszczenie
  Materiał można łatwo zdjąć i wyczyścić
 • Łatwy montaż
  Dzięki unikalnemu systemowi Pick&Click! montaż zajmuje kilka minut.

Sposób obsługi i kolory

 • Roleta "pływająca" sterowana manualnie

  "Pływające" rolety rzymskie sterowane manualnie są bardzo łatwe w obsłudze. Roleta przesuwa się w bocznych prowadnicach, co gwarantuje płynne sterowanie i mozliwośc zatrzymania w dowolnym miejscu na oknie. Roleta nie jest przymocowana na stałe do górnej ani dolnej części okna więc możesz nią sterować z dołu do góry i z góry na dół. Wystarczy chwycić za górną lub dolną listwę i podnieść albo opuscić roletę.

  Wybierz i kup

d