Rolety zewnętrzne VELUX

Od pełnego oświetlenia do całkowitego zaciemnienia podczas dnia – rolety zewnętrzne VELUX gwarantują kompleksową ochronę termiczną niezależnie od pory roku. Rolety chronią przed nagrzewaniem się poddasza w leciea zimą utrzymują ciepło wewnątrz. Pozwalają na zablokowanie światła z zewnątrz w dowolnym momencie dnia. Ograniczają hałas podczas gradu i deszczu, zabezpieczają okno podczas trudnych warunków pogodowych oraz zapewniają dodatkowe bezpieczeństwo Twojego domu. Zbudowane z wytrzymałego aluminium zapewniają maksymalną wydajność bez względu na pogodę. Przetestowaliśmy je w najbardziej ekstremalnych warunkach, żeby mieć pewność, że będą Ci służyły przez lata. Dzięki wielokrotnie nagradzanej konstrukcji są idealnie zintegrowane z dachem.

*Parametry techniczne różnych akcesoriów są określane za pomocą standardowych testów i obliczeń, a wszystko zgodnie z międzynarodowymi normami EN ISO 12567-2, EN 13363-2 oraz ISO 15099.

 • Nawet o 27% lepsza izolacja
  co oznacza oszczędność energii.
 • Ochrona przed ciepłem
  Nawet do 95%* ochrony przed nagrzewaniem.
 • Kompleksowe rozwiązanie
  Redukcja hałasu i zwiększenie bezpieczeństwa w przypadku włamania, burzy i gradu.
 • Efekt zaciemnienia
  o dowolnej porze dnia.
 • Wyjątkowe wzornictwo
  Konstrukcja nagrodzona IF Product Design Award.
 • Łatwa instalacja
  Idealne dopasowanie do okien dachowych VELUX, dzięki czemu instalacja jest szybka i łatwa.

Sposób obsługi i kolory

 • Manualna

  Roleta zewnętrzna obsługiwana za pomocą korby może być zatrzymana w dowolnej pozycji na oknie. Roleta pasuje do okien poprzedniej generacji, wyprodukowanych do 2013 roku (z kodem rozmiaru składającym się z 3 znaków np. M08)
 • Manualna obrotowa

  Roleta manualna obrotowa z prowadnnicami polecana jest do okien obrotowych zainstalowanych w zasięgu ręki. Roletę roletę zamyka się i otwiera poprzez obrócenie skrzydła okna o 180 st. Roleta daje możliwość pełnego rozwinięcia rolety na oknie bądź całkowitego zwinięcia w kasetonie.
 • Elektryczna

  Roleta elektryczna polecana jest szczególnie do okien elektrycznych VELUX INTEGRA®. Roleta obsługiwana jest za pomocą pilota. To idealne rozwiazanie, do okien zainstalowanych poza zasięgiem ręki lub gdy cenisz sobie komfort użytkowania. Jeżeli nie posiadasz okien INTEGRA® musisz wraz z roletą zakupić sterownik KUX 100.
 • Solarna

  Roleta solarna sprawdza sie zarówno w przypadku okien obsługiwanych ręcznie i okien elektrycznych INTEGRA®. W pełni naładowany akumulator rolety solarnej wystarcza na 600 cykli otwierania nawet w pochmurne dni. Montaż nie wymaga okablowania dlatego jest niezwykle łatwy i szybki. W razie potrzeby istnieje możliwość obsługi manualnej.

Wybierz roletę Velux