Bajkowa Kolekcja rolet zaciemniających Disney & VELUX

Zaprojektowane dla każdego
Myszka Miki, Jelonek Bambi, Samoloty Myszki Minnie, Kubuś Puchatek i Księżniczki - każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie spośród tych 12 zabawnych i wyjątkowych wzorów.

Wybierz swój ulubiony wzór i zamów go już dzis.

Najlepsze z obu światów
Ta wyjątkowa kolekcja rolet VELUX łączy funkcjonalność z niezawodną zabawą i ekscytującym światem ukochanych bohaterów Disneya. Rolety zapewniają całkowite zaciemnienie, dzięki czemu można stworzyć idealne miejsce do spania, poprzez całkowite zablokowanie dostępu światła do pomieszczenia. W sam raz na drzemkę w ciągu dnia lub spokojny sen podczas nocy.

Niezwykła Kolekcja
Każda z rolet zaciemniających z Bajkowej Kolekcji Disney & VELUX jest niepowtarzalna i specjalnie dopasowana do rozmiaru okna. Uwaga: tak jak w przypadku pozostałych materiałów, mogą występować róznice pomiędzy widocznymi na zdjęciach wzorami i kolorami, a prawdziwymi materiałami. Przedstawione projekty są w celach ilustracyjnych i pokazowych. Twoja roleta może się różnić ze względu na fakt, że wzory są dopasowywane indywidualnie do danego rozmiaru okna.

 • 100% zaciemnienia
  Całkowite zaciemnienie.
 • Nietoksyczne tkaniny
  Wszystkie rolety uzyskały certyfikat Oeko-Tex® Standard 100, co oznacza produkty wykonane z tkanin nieszkodliwych dla zdrowia jego użytkowników.
 • Łatwy montaż
  Opatentowany przez VELUX system Pick&Click!TM umożliwia, dzięki fabrycznie zamontowanym zaczepom - szybki i prosty montaż na oknach VELUX.

Sposób obsługi i kolory

 • Sterowanie manualne

  Roleta manualna z prowadnicami polecana jest do okien zainstalowanych w zasięgu ręki. Roletę obsługuje się za pomocą prowadnic. Boczne prowadnice zapewniają idealne dopasowanie i płynną obsługę i umożliwiają zatrzymanie rolety w dowolnym miejscu na oknie.

  Wybierz i kup

rolety_disney.jpg